Ako si vybrať fľašu PURA

Ako si vybrať tú správnu PURA fľašu?

Fľašky americkej značky PURA sa tešia mimoriadnej obľube snáď od momentu, ako sa objavili na našom trhu. Okrem toho, že skvelo vyzerajú, ide o jedinú fľašu, ktorá neobsahuje žiadne plastové časti a vydrží podstatne dlhšie ako bežné fľašky, na aké sme zvyknutí. Je to najbezpečnejšia a najzdravšia fľaša vôbec, vhodná ako pre deti, tak i dospelých.

Univerzálnosť a bezpečnosť hrá prím

Ekologické fľaše PURA sú dostupné vo viacerých variantoch, pričom sú ľahké, nerozbitné a štýlové. K dispozícii sú 2 veľkosti termo fliaš (260ml a 650ml) a až 4 veľkosti nerezových fliaš (150ml, 325ml, 550ml a 850ml).

Na výber máte z viacerých typov uzáveru- cumlík, slamka i športový uzáver.

 

Jedna fľaša pre malých aj veľkých

Vďaka patentovanému systému Any Bottle… Any LidTM je možné použiť akúkoľvek PURA fľašu s ktorýmkoľvek PURA uzáverom. Stačí jednoducho vymeniť náustok a fľašu spokojne používať ďalej. Je vyrobená z kvalitnej antibakteriálnej nerezovej ocele a jednotlivé uzávery sú zo silikónu medicínskej kvality. V ponuke nájdete viacero typov uzáverov, ktoré možno meniť podľa veku:

  • Fľaška s cumlíkom- vhodná od narodenia do cca 1 roka

Dojčenský náustok je ideálny pre najmenšie detičky od narodenia. Bezpochyby oceníte, že jednotlivé cumlíky možno zakúpiť v rôznych prietokoch, v súlade s vekom a potrebami dieťatka. V sortimente PURA nájdete tiež cumlíky na stravu tuhšej kašovitej konzistencie pre väčšie deti.

  • Fľaška so silikónovým náustkom- vhodná pre deti od 6-9 mesiacov do 2-3 rokov

V období, kedy dieťatko prechádza z dojčenského cumlíka na vyšší „level“, je vhodné vymeniť ho za iný typ náustka. Obvykle sa to deje v čase, kedy sa prerezávajú prvé zúbky, a tak je potrebné, aby bol náustok dostatočne pevný a odolal hryzacím „útokom“. PURA túto požiadavku spĺňa dokonale. Navyše, použitá membrána zabraňuje prípadnému rozliatiu nápoja.

  • Fľaška so slamkou- vhodná pre deti od 6 mesiacov do 3-4 rokov

Slamka je v prípade PURA fľašiek mimoriadne obľúbená, čoho dôkazom je aj jej občasné použitie medzi dospelákmi. Slamka je vyrobená zo 100% lekárskeho silikónu a opatrená špeciálnou membránou, ktorá zabraňuje pretekaniu nápoja. Zaujímavosťou je, že je zložená z 2 dielov, možno ju rozdeliť- čo umožňuje viacero spôsobov pitia a veľmi jednoducho sa čistí.

  • Športový uzáver PuraBig Mouth® - vhodný od 4 rokov /do nekonečnaJ/

Športový uzáver je spomedzi všetkých PURA uzáverov najvariabilnejší a obľúbený u všetkých vekových skupín. Vďaka univerzálnosti ho nájdete medzi školákmi, športovcami, využitie nájde aj na prechádzkach či iných outdoorových aktivitách. Odporúča sa používať pre deti zhruba od 4 rokov. Tok nápoja nie je priveľmi rýchly, nemusíte sa báť pretekania či obliatia. Uzáver je je spojený spolu s náustkom. Fľaška je ľahká, nerozbitná a antibakteriálna a poskytuje maximálny komfort nech ste kdekoľvek.

 

O dôležitosti pitného režimu sa toho popísalo už mnoho. S fľašou PURA máte istotu, že ste si vybrali to najlepšie, čo môžete svojim deťom, ale aj sebe dať. Nazdravie!

Späť do obchodu
Odporúčané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 59,90€ | Osobný odber v Trnave zadarmo
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Expresné odoslanie

Dnes objednáte, zajtra posielame.

Vieme čo ponúkame

Váhate či ste vybrali správne? Zavolajte nám.

Vrátenie tovaru

Tovar nie je problém vymeniť, alebo vrátiť.

Skladom je skladom

Produkty sú dostupné okamžite.

Vaše skúsenosti

FacebookInstagram

Spôsob dopravy

DPD kuriér Zásielkovňa Rozvoz Trnava

Spôsob platby

Online platba Bankový prevod Dobierka